Dzisiaj: Czwartek, 19 października 2017r. imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Utrudnienia w ruchu

 
Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje iż od dnia 15.09.2017 r w związku z rozpoczęciem przebudowy skrzyżowania ul.Barska - Al.Sucharskiego - ul.Hallera nastąpi wyłączenie z ruchu przedmiotowego skrzyżowania.
W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacji ruchu poprzez wyznaczenie objazdów następującymi ulicami: ul. Witosa, ul. Pieczkowskiego,  ul.Nowochruślicką, ul.Lwowską, ul.Paderewskiego, ul.Tarnowską.
Zmiany kursowania autobusów będą podane na stronie MPK Nowy Sącz.Przewidywany max czas trwania robót - 60 dni.
Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na zastępczą organizacje ruchu oraz dostosowanie się do oznakowania zastępczego. MZD przeprasza za utrudnienia w ruchu. Pamiętaj budujemy dla Ciebie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przebudowa skrzyżowania ul.Barska - Al.Sucharskiego - ul.Hallera

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu informuje iż od dnia 15.09.2017 r w związku z rozpoczęciem przebudowy skrzyżowania ul.Barska - Al.Sucharskiego - Hallera nastąpi wyłączenie z ruchu przedmiotowego skrzyżowania.
W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacji ruchu poprzez wyznaczenie objazdów następującymi ulicami: Ul. Witosa, ul. Pieczkowskiego, ul. Nowochruślicką, ul.lwowską, ul.Paderewskiego, ul.Tarnowską.

Zmiany kursowania autobusów będą podane na stronie MPK Nowy Sącz.

Przewidywany max czas trwania robót - 60 dni.

Przebudowa skrzyżowania ulic Barska-Sucharskiego-Hallera

Subscribe to RSS - Utrudnienia w ruchu