Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Remont ul. Pijarskiej – zamknięcie odcinka drogi

W związku z remontem ulicy Pijarskiej na odcinku od budynku Sądu Okręgowego w dniu 12.07.2021 r. od godz. 7:00, ulica na tym odcinku zostanie zamknięta dla ruchu. Ulicą Pijarską od ulicy Romanowskiego w kierunku ulicy Hoffmanowej ruch odbywał się będzie dwukierunkowo. Możliwy będzie jedynie dojazd do posesji oraz placu budowy, bez możliwości parkowania. Parkowanie możliwe będzie na parkingu pod Panoramą.

Zamknięcie jezdni prawej – ul. Piłsudskiego w ciągu drogi krajowej DK75

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu uprzejmie informuje, iż od dnia 28.10.2020r. rozpoczynają się roboty drogowe na pierwszym etapie remontu ul. Piłsudskiego w ciągu drogi krajowej DK75 . Nieczynna dla ruchu pojazdów będzie jezdnia prawa w stronę Krynicy Zdrój. Ruch pojazdów odbywać się będzie w obydwu kierunkach po jezdni lewej, w stronę Krakowa. Skrzyżowania będą dostępne dla ruchu pojazdów. Poniżej do pobrania zasady organizacji ruchu: Zasady organizacji ruchu

Zamknięcie odcinka ul. Wiśniowieckiego

Miejski Zarząd Dróg w Nowym Sączu uprzejmie informuje, że od dnia 28.09.2020r. od godziny 800 rozpoczynają się roboty drogowe na   drugim etapie przebudowy ul. Wiśniowieckiego. Zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Wiśniowieckiego od ul. Królowej Jadwigi do ul. I Brygady w Nowym Sączu, ETAP 2 robót. W ramach zamkniętego odcinka ulicy będzie możliwy dojazd i dojście do posesji. Objazdy będą prowadzone: – ulicami Łukasińskiego i Siemiradzkiego, Ulice Malczewskiego, Ciećkiewicza i Korzeniowskiego będą drogami bez przejazdu. Prosimy o zachowanie ostrożności. Za utrudnienia PRZEPRASZAMY. Plan objazdów  

Przebudowa ul. Broniewskiego

     Informujemy, że w związku z przebudową, ulica Broniewskiego jest zamknięta dla ruchu łącznie ze skrzyżowaniem z ulicami Okulickiego i Batalionów Chłopskich. Ograniczenie nie dotyczy dojazdu do posesji (budynków mieszkalnych i instytucji) zlokalizowanych przy tej ulicy. Za utrudnienia przepraszamy.  

Remont chodnika ul. Szkolnej

Uprzejmie informujemy, że prowadzony jest remont chodnika ul. Szkolnej na odcinku od ul. Kraszewskiego strona lewa do ul. Zaleskiego. Termin zakończenia robót przewidywany jest na 30.09.2020 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Przewiń do góry
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!