Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

„Przebudowa drogi gminnej nr 293199K w km od 0+100 do 0+250 w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania skrzyżowania ulicy Mickiewicza z Al. Wolności w miejscowości Nowy Sącz, miasto Nowy Sącz.”

                                              

 

Miasto Nowy Sącz otrzymało dofinansowanie w wysokości 153 581,00 zł ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 293199K w km od 0+100 do 0+250 w celu poprawy bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania skrzyżowania ulicy Mickiewicza z Al. Wolności w miejscowości Nowy Sącz, miasto Nowy Sącz.”

 

DOFINANSOWANIE                                153 581,00 zł

CAŁKOWITA WARTOŚĆ                        191 977,06 zł

 

Zadanie ma na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu pieszych w obszarze oddziaływania przejść dla pieszych i obejmować będzie wykonanie oznakowania poziomego, uzupełnienie istniejącego oznakowania pionowego, przebudowę sygnalizacji świetlnej oraz wykonanie dedykowanego doświetlenia na  przejściach dla pieszych w obrębie skrzyżowania ul. Mickiewicza z Al. Wolności a także przebudowę nawierzchni dojść do przejść dla pieszych wraz z wykonaniem kostki integracyjnej.

Przewiń na górę
EnglishPolishUkrainian
Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!